-28%

b&m Lampka rowerowa IQ-Cyo N plus (70 lux)

Regular Price 310,54 zł Special Price 222,93 zł
W magazynie
SKU
BP2021788900
SZYBKA WYSYŁKA
BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Opis

Lampa rowerowa IQ-Cyo N Plus firmy Busch + Müller


Najmniejsze jest najsilniejsze!

Umieszczenie światła tam, gdzie rowerzysta naprawdę go potrzebuje do bezpiecznej jazdy, było celem przy opracowywaniu nowego LUMOTEC IQ Cyo, reflektora LED ze specjalną technologią oświetleniową IQ.

Ogromna jasność reflektorów IQ sprawiła, że pole bezpośrednio przed rowerem wydaje się bardzo ciemne, choć jest jaśniejsze niż w przypadku lamp halogenowych. LUMOTEC IQ Cyo oferuje również optymalne oświetlenie bliskiego zasięgu. Pole bliskie opisuje obszar od ok. 1-4 m przed rowerem. Dotychczas obszar ten pozostawał mniej lub bardziej ciemny ze wszystkimi dostępnymi reflektorami, których najjaśniejszy punkt znajduje się w odległości ok. 10 m.

LUMOTEC IQ Cyo jest standardowo dostępny tylko z elektronicznym światłem postojowym, które można wyłączyć za pomocą zintegrowanego przełącznika obrotowego, wszak nie powinno ono wskazywać drogi potencjalnym złodziejom rowerów. LUMOTEC IQ Cyo jest dostępny zarówno ze zintegrowanym przednim reflektorem (który w Niemczech jest obowiązkowy w rowerach) z oświetleniem bliskiego zasięgu do 40 luksów, jak i w wersji sportowej z przezroczystą konstrukcją szklaną, bez przedniego reflektora, do 70 luksów.

- 70 luksów
- na dynamo
- światło postojowe

.
Więcej informacji
Więcej informacji
MarkaBusch & Müller
numer producenta175QNDI-04
waga100g
typ oświetleniareflektor
KolorCzarna, Srebrnoszary
źródło prądu(piasta) dynamo
materiałLED
Zakres dostawy1 sztuka
ModelLumotec IQ Cyo N plus
Zakres zastosowaniaRower miejski / trekkingowy
FunkcjeCiągle włączony
Często kupowane razem
Cena całkowita
Klienci, którzy oglądali ten artykuł, oglądali również
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!